Aktywny kolagen firmy Inventia.
Kolagen naturalny     |      Atrakcyjność     |      Linia kosmetyczna     |      Stosowanie     |      Zamów Kolagen

Stosowanie:
       Preparat we wszystkich rodzajach oczyszczenia nakłada się zawsze na świeżo umytą skórę.
Wskazane jest także wcześniejsze   zastosowanie   odpowiedniego   peelingu   (raz,   dwa   razy w tygodniu).
Na tak przygotowaną wilgotną jeszcze skórę nakładamy żel bardzo cienką warstwą i delikatnie wklepujemy opuszkami palców, ruchami zgodnymi z układem mięśni.
Po wchłonięciu, po ok. 5-8 min.aby uniknąć uczucia napięcia skóry stosujemy odpowiedni krem - zalecana linia kosmetyczna Colway na bazie Kolagenu Naturalnego.
Pozostawanie na powierzchni naskórka nie wchłoniętych minimalnych ilości kolagenu oznacza nakładanie zbyt dużej ilości preparatu , lub osiągnięcie stadium nasycenia skóry kolagenem takie, że wystarczy stosować żel jeden raz w ciągu doby, najlepiej podczas wieczornych zabiegów pielęgnacyjnych.

Pielęgnując skórę twarzy godne polecenia jest nałożenie na powieki i pod oczy porcji kolagenu większej od jednorazowo wchłanianej.
W przypadku pielęgnacji włosów kolagen można nakładać jako maskę - wmasowując żel w skórę głowy oraz pozostawiając na umytych włosach przez ok.20 minut, następnie spłukując kolagen (żel na włosach można również pozostawić bez spłukiwania).
Na włosy można także zastosować płukankę roztworem rozpuszczonego w ciepłej wodzie kolagenu. Pielęgnacja dłoni kolagenem polega na   wmasowywaniu   żelu   kilka   razy   dziennie, a następnie nakładaniu odpowiedniego kremu.
Na płytkę paznokcia aplikujemy kolagen bez ograniczeń.

 


Transdermalny kolagen o działaniu odmładzającym